Gizlilik İlkesi
Web sitemiz üzerinden verilen tüm servisler ve hizmetler, Mebusevleri Mahallesi M.Fevzi Çakmak Cad. No:29 Beşevler / Ankara adresinde kayıtlı YTC Test Cihazları Ltd. Şti. firmamıza aittir ve firmamız tarafından işletilmektedir. 

Firmamız, çeşitli amaçlarla kişisel veriler toplayabilir. Gizlilik İlkesi alanında, toplanan kişisel verilerin nasıl ve ne şekilde toplandığı, bu verilerin nasıl ve ne şekilde korunduğu belirtilmiştir. 

Üyelik veya web sitemiz üzerindeki çeşitli form ve anketlerin doldurulması suretiyle üyelerin kendileriyle ilgili bir takım kişisel bilgileri (isim-soy isim, firma bilgileri, telefon, adres veya e-posta adresleri gibi) web sitemiz üzerinden hizmet kalitesinin arttırılması hedefiyle toplanmaktadır. 

Firmamız bazı dönemlerde müşterilerine ve üyelerine kampanya bilgileri, yeni ürünler hakkında bilgiler, çeşitli haberler ve duyurular, promosyon teklifleri gönderebilir, aramalar gerçekleştirebilir. Üyelerimiz bu gibi bilgileri alıp almama konusunda her türlü seçimi üye olurken yapabilir, sonrasında üye girişi yaptıktan sonra profil bölümünden bu seçimi değiştirilebilir ya da sitemiz üzerindeki öneri & talep formu üzerinden bildirim yapabilir. Olası ek talepler ya da öneriler olması durumunda yine web sitemizin footer alanındaki öneri & talep formu üzerinden firmamızla iletişime geçilebilir.

Web sitemiz üzerinden üyelik ile gerçekleştirilen işlemler sürecinde, üyelerimiz tarafından web sitemizin elektronik ortamdan iletilen şartlar ve koşulları okuyarak kabul etmeleri gerekmektedir. Bahse konu tüm veriler belirlenen amaçlar ve kapsam dışında kullanılarak, üçüncü kişilere açıklanmayacaktır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve verilen hizmet ile ilgili çıkabilecek sorunların veya uyuşmazlıkların hızla çözülmesi için, firmamız, üyelerinin IP adresini kaydedebilir ve bunu kullanabilir. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Firmamız, şartlar ve koşullar ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, talep edilen bilgileri kendisi veya işbirliği içinde olduğu kişiler, firmalar tarafından doğrudan pazarlama yapmak amacıyla kullanabilir.  Kişisel bilgiler, gerektiğinde kullanıcıyla temas kurmak için de kullanılabilir. Firmamız tarafından talep edilen bilgiler veya kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya web sitemiz üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler; Firmamız ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, "Şartlar & Koşullar" ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da, üyelerimizin kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veri tabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Firmamız, gizli bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesini, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir.

Sitemiz SSL sertifikası ile arttırılmış şifreleme ve güvenlik alt yapısına sahiptir.

0